Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Fresh Food Event

13 items found
32% DISCOUNT
Avocado - 500g/ 2-3 Pieces
Kenya
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 13.30
ê 9.10
(ê 18.20 / Kg)
20% DISCOUNT
Red Grapes Seedless - 500g
Egypt
Approx 500g
ê 8.20
ê 6.60
(ê 13.20 / Kg)
Apple Jazz Bag - 800g/5-7 Pieces
New Zealand
Approx 800g/5-7 Pieces
ê 14.95
(ê 18.69 / Kg)
Strawberry - 250g/10-15 Pieces
South Africa
Approx 250g/10-15 Pieces
ê 21.95
(ê 87.80 / Kg)
Longan - 500g
Thailand
Approx 500g
ê 10.95
(ê 21.90 / Kg)
Mango Yellow - 500g/ 1-2 Pieces
Sri Lanka
Approx 500g/ 1-2 Pieces
ê 18.90
(ê 37.80 / Kg)
Pomeganate - 500g/ 2-3 Pieces
Yemen
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 9.95
(ê 19.90 / Kg)
Kumquat - 500g
South Africa
Approx 500g
ê 23.15
(ê 46.30 / Kg)
Papaya Yellow - 1-1.5kg
Thailand
Approx 1-1.5kg
ê 55.35
(ê 46.13 / Kg)
Apple Golden - 500g/ 2-3 Pieces
Italy
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 8.20
(ê 16.40 / Kg)
Pears Ferolle - 500g/ 4-5 Pieces
South Africa
Approx 500g/ 4-5 Pieces
ê 8.80
(ê 17.60 / Kg)
Grapes Black - 500g
Egypt
Approx 500g
ê 10.50
(ê 21.00 / Kg)
Banana Chiquita - 500g/ 2-3 Pieces
United States Of America
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 5.10
(ê 10.20 / Kg)
32% DISCOUNT
Avocado - 500g/ 2-3 Pieces
Kenya
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 13.30
ê 9.10
(ê 18.20 / Kg)
20% DISCOUNT
Red Grapes Seedless - 500g
Egypt
Approx 500g
ê 8.20
ê 6.60
(ê 13.20 / Kg)
Apple Jazz Bag - 800g/5-7 Pieces
New Zealand
Approx 800g/5-7 Pieces
ê 14.95
(ê 18.69 / Kg)
Strawberry - 250g/10-15 Pieces
South Africa
Approx 250g/10-15 Pieces
ê 21.95
(ê 87.80 / Kg)
Longan - 500g
Thailand
Approx 500g
ê 10.95
(ê 21.90 / Kg)
Mango Yellow - 500g/ 1-2 Pieces
Sri Lanka
Approx 500g/ 1-2 Pieces
ê 18.90
(ê 37.80 / Kg)
Pomeganate - 500g/ 2-3 Pieces
Yemen
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 9.95
(ê 19.90 / Kg)
Kumquat - 500g
South Africa
Approx 500g
ê 23.15
(ê 46.30 / Kg)
Papaya Yellow - 1-1.5kg
Thailand
Approx 1-1.5kg
ê 55.35
(ê 46.13 / Kg)
Apple Golden - 500g/ 2-3 Pieces
Italy
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 8.20
(ê 16.40 / Kg)
Pears Ferolle - 500g/ 4-5 Pieces
South Africa
Approx 500g/ 4-5 Pieces
ê 8.80
(ê 17.60 / Kg)
Grapes Black - 500g
Egypt
Approx 500g
ê 10.50
(ê 21.00 / Kg)
Banana Chiquita - 500g/ 2-3 Pieces
United States Of America
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 5.10
(ê 10.20 / Kg)