Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Frozen Fruit

12 items found
45% DISCOUNT
Al Areesh Strawberry 3X400g

1200g
ê 23.70
ê 12.95
(ê 10.80 / Kg)
25% DISCOUNT
Plein Soleil Fruit Cocktail 400g

400g
ê 20.00
ê 14.95
(ê 37.38 / Kg)
Emborg Strawberries 450g

450g
ê 20.75
(ê 46.12 / Kg)
Sunbullah Sunbulah Frozen Strawberry 800g

800g
ê 13.25
(ê 16.57 / Kg)
Al Ain Whole Strwberries 2X400g

2x400g
ê 10.95
(ê 13.69 / Kg)
Plein Soleil Passion Fruit 400g

400g
ê 22.90
(ê 57.25 / Kg)
Plein Soleil Strawberries 400g

400g
ê 11.75
(ê 29.38 / Kg)
Plein Soleil Frozen Mango Chunks 400g

400g
ê 18.70
(ê 46.75 / Kg)
Emborg Blueberries 400g

400g
ê 21.80
(ê 54.50 / Kg)
Emborg Blueberries & Strawberries 400g

400g
ê 22.75
(ê 56.88 / Kg)
Al Ain Frozen Whole Strwberries 400g

400g
ê 9.75
(ê 24.38 / Kg)
Sunbulah Sunbullah Frozen Raspberry 300g

300g
ê 24.10
(ê 80.34 / Kg)
45% DISCOUNT
Al Areesh Strawberry 3X400g

1200g
ê 23.70
ê 12.95
(ê 10.80 / Kg)
25% DISCOUNT
Plein Soleil Fruit Cocktail 400g

400g
ê 20.00
ê 14.95
(ê 37.38 / Kg)
Emborg Strawberries 450g

450g
ê 20.75
(ê 46.12 / Kg)
Sunbullah Sunbulah Frozen Strawberry 800g

800g
ê 13.25
(ê 16.57 / Kg)
Al Ain Whole Strwberries 2X400g

2x400g
ê 10.95
(ê 13.69 / Kg)
Plein Soleil Passion Fruit 400g

400g
ê 22.90
(ê 57.25 / Kg)
Plein Soleil Strawberries 400g

400g
ê 11.75
(ê 29.38 / Kg)
Plein Soleil Frozen Mango Chunks 400g

400g
ê 18.70
(ê 46.75 / Kg)
Emborg Blueberries 400g

400g
ê 21.80
(ê 54.50 / Kg)
Emborg Blueberries & Strawberries 400g

400g
ê 22.75
(ê 56.88 / Kg)
Al Ain Frozen Whole Strwberries 400g

400g
ê 9.75
(ê 24.38 / Kg)
Sunbulah Sunbullah Frozen Raspberry 300g

300g
ê 24.10
(ê 80.34 / Kg)