Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Biscuits & Confectionary

503 items found
Babyfox Milk Chocolate with Milk Filling 3 x 45g

3 x 45g
ê 5.19
(ê 38.45 / Kg)
Ulker Petit Burre Family 1Kg

1Kg
ê 17.75
(ê 17.75 / Kg)
Ferrero Rocher 200g

200g
ê 28.50
(ê 142.50 / Kg)
Ferrero Rocher 300g
China
300g
ê 46.00
(ê 153.34 / Kg)
Loacker Gardena Bag Hazelnut 125g

125g
ê 36.90
(ê 295.20 / Kg)
Loacker Napolitaner 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)
Vicenzi Matilde Long Fingerser Biscuits 200g

200g
ê 9.75
(ê 48.75 / Kg)
Chupa Chups Jellies Sour Gecko 90g

90g
ê 5.50
(ê 61.12 / Kg)
Tiffany Crnch Crm Wafer Hznut 135g

153g
ê 5.50
(ê 35.95 / Kg)
Tiffany Digestive Light Biscuit 400g

400g
ê 9.80
(ê 24.50 / Kg)
Tiffany Digestive Light Biscuit 250g

250g
ê 6.10
(ê 24.40 / Kg)
Tiffany Classic Digestive 250g

250g
ê 5.50
(ê 22.00 / Kg)
Tiffany Digestive Classic Biscuit 400g

400g
ê 10.80
(ê 27.00 / Kg)
Tiffany Marie Biscuit 200gm

200g
ê 2.90
(ê 14.50 / Kg)
Tiffany Marie 80g

100g
ê 1.20
(ê 12.00 / Kg)
Bahlsen Bahlsens Bisc Choclt Leibnz Minis 100g

100g
ê 9.75
(ê 97.50 / Kg)
Tiffany Crnch Crem Wafer Vanila 65g

76g
ê 2.90
(ê 38.16 / Kg)
Tiffany Sbry Cream Wafer 65g

76g
ê 2.90
(ê 38.16 / Kg)
Tiffany Crnch Crm Wafer Chco 65g

76g
ê 2.90
(ê 38.16 / Kg)
Tiffany Crnch N Crem Wafer Choclt 135g

153g
ê 5.50
(ê 35.95 / Kg)
Kinder Bueno 43G

43g
ê 3.50
(ê 81.40 / Kg)
Ferrero Rocher 37.5g
Belgium
37g
ê 5.75
(ê 155.41 / Kg)
Fancy Cookies Coconut 150g

150g
ê 8.90
(ê 59.34 / Kg)
Lindt Milk Lindor 200g

200g
ê 49.50
(ê 247.50 / Kg)
Babyfox Milk Chocolate with Milk Filling 3 x 45g

3 x 45g
ê 5.19
(ê 38.45 / Kg)
Ulker Petit Burre Family 1Kg

1Kg
ê 17.75
(ê 17.75 / Kg)
Ferrero Rocher 200g

200g
ê 28.50
(ê 142.50 / Kg)
Ferrero Rocher 300g
China
300g
ê 46.00
(ê 153.34 / Kg)
Loacker Gardena Bag Hazelnut 125g

125g
ê 36.90
(ê 295.20 / Kg)
Loacker Napolitaner 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)
Vicenzi Matilde Long Fingerser Biscuits 200g

200g
ê 9.75
(ê 48.75 / Kg)
Chupa Chups Jellies Sour Gecko 90g

90g
ê 5.50
(ê 61.12 / Kg)
Tiffany Crnch Crm Wafer Hznut 135g

153g
ê 5.50
(ê 35.95 / Kg)
Tiffany Digestive Light Biscuit 400g

400g
ê 9.80
(ê 24.50 / Kg)
Tiffany Digestive Light Biscuit 250g

250g
ê 6.10
(ê 24.40 / Kg)
Tiffany Classic Digestive 250g

250g
ê 5.50
(ê 22.00 / Kg)
Tiffany Digestive Classic Biscuit 400g

400g
ê 10.80
(ê 27.00 / Kg)
Tiffany Marie Biscuit 200gm

200g
ê 2.90
(ê 14.50 / Kg)
Tiffany Marie 80g

100g
ê 1.20
(ê 12.00 / Kg)
Bahlsen Bahlsens Bisc Choclt Leibnz Minis 100g

100g
ê 9.75
(ê 97.50 / Kg)
Tiffany Crnch Crem Wafer Vanila 65g

76g
ê 2.90
(ê 38.16 / Kg)
Tiffany Sbry Cream Wafer 65g

76g
ê 2.90
(ê 38.16 / Kg)
Tiffany Crnch Crm Wafer Chco 65g

76g
ê 2.90
(ê 38.16 / Kg)
Tiffany Crnch N Crem Wafer Choclt 135g

153g
ê 5.50
(ê 35.95 / Kg)
Kinder Bueno 43G

43g
ê 3.50
(ê 81.40 / Kg)
Ferrero Rocher 37.5g
Belgium
37g
ê 5.75
(ê 155.41 / Kg)
Fancy Cookies Coconut 150g

150g
ê 8.90
(ê 59.34 / Kg)
Lindt Milk Lindor 200g

200g
ê 49.50
(ê 247.50 / Kg)