Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Fresh Food Event

35 items found
32% DISCOUNT
Avocado - 500g/ 2-3 Pieces
Kenya
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 13.30
ê 9.10
(ê 18.20 / Kg)
31% DISCOUNT
HANA Beef Mortadella with Pepper
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 33.00
ê 22.90
(ê 22.90 / Kg)
29% DISCOUNT
Nova Randa Smoked Roast Turkey Breast
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 83.00
ê 58.90
(ê 58.90 / Kg)
29% DISCOUNT
HANA Smoked Turkey Breast
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 83.00
ê 58.90
(ê 58.90 / Kg)
28% DISCOUNT
HANA HanaBeef Mortadella with Olives
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 31.95
ê 22.90
(ê 22.90 / Kg)
27% DISCOUNT
Mix Capsicum - 550g/3-4 Pieces
Sultanate Of Oman
Approx 550g/3-4 Pieces
ê 10.95
ê 7.95
(ê 14.46 / Kg)
21% DISCOUNT
Nova Randa Chicken Mortadella Plain
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 29.00
ê 22.90
(ê 22.90 / Kg)
19% DISCOUNT
Carrot - 500g/ 3-4 Pieces
Australia
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 5.90
ê 4.80
(ê 9.60 / Kg)
18% DISCOUNT
Potato Loose - 500g/ 3-4 Pieces
Syria
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 3.05
ê 2.50
(ê 5.00 / Kg)
14% DISCOUNT
Garlic - 250g/ 5-7 Pieces
China
Approx 250g/ 5-7 Pieces
ê 4.20
ê 3.60
(ê 14.40 / Kg)
Olive Green with Oil Jordan - 250g
Jordan
Approx 250g
ê 8.00
(ê 32.00 / Kg)
Morocco Black Olive Dry - 1Kg
Morocco
Approx 1Kg
ê 39.90
(ê 39.90 / Kg)
Super Mixed Olive - 1Kg
Syria
Approx 1Kg
ê 29.90
(ê 29.90 / Kg)
Med Donut 5X
United Arab Emirates
5Pieces
ê 12.50

Almasa Mortadella Beef Plain - 1Kg
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 35.95
(ê 35.95 / Kg)
Emirates Mushroom Brown - 250g
United Arab Emirates
Approx 250g
ê 10.95
(ê 43.80 / Kg)
Sharjah Croissant Cheese 5 Pieces
United Arab Emirates
5Pieces
ê 13.90
(ê 2.78 / Piece)
Olive Green Spicy - 1Kg
Morocco
Approx 1Kg
ê 34.90
(ê 34.90 / Kg)
Sharjah Med. Cookies 6 Pieces
United Arab Emirates
6Pieces
ê 11.95

Tomato Cherry Mix - 250g / 1Pack
Netherlands
Approx 250g / 1Pack
ê 16.95
(ê 67.80 / Kg)
Olive Green Lemon - 1Kg
Morocco
Approx 1Kg
ê 34.90
(ê 34.90 / Kg)
Strawberry - 250g/10-15 Pieces
South Africa
Approx 250g/10-15 Pieces
ê 21.95
(ê 87.80 / Kg)
Longan - 500g
Thailand
Approx 500g
ê 10.95
(ê 21.90 / Kg)
Tomato Cherry - 250g
Netherlands
Approx 250g
ê 16.95
(ê 67.80 / Kg)
Olive Green Herbs Morocco - 1Kg
Morocco
Approx 1Kg
ê 34.90
(ê 34.90 / Kg)
32% DISCOUNT
Avocado - 500g/ 2-3 Pieces
Kenya
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 13.30
ê 9.10
(ê 18.20 / Kg)
31% DISCOUNT
HANA Beef Mortadella with Pepper
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 33.00
ê 22.90
(ê 22.90 / Kg)
29% DISCOUNT
Nova Randa Smoked Roast Turkey Breast
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 83.00
ê 58.90
(ê 58.90 / Kg)
29% DISCOUNT
HANA Smoked Turkey Breast
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 83.00
ê 58.90
(ê 58.90 / Kg)
28% DISCOUNT
HANA HanaBeef Mortadella with Olives
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 31.95
ê 22.90
(ê 22.90 / Kg)
27% DISCOUNT
Mix Capsicum - 550g/3-4 Pieces
Sultanate Of Oman
Approx 550g/3-4 Pieces
ê 10.95
ê 7.95
(ê 14.46 / Kg)
21% DISCOUNT
Nova Randa Chicken Mortadella Plain
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 29.00
ê 22.90
(ê 22.90 / Kg)
19% DISCOUNT
Carrot - 500g/ 3-4 Pieces
Australia
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 5.90
ê 4.80
(ê 9.60 / Kg)
18% DISCOUNT
Potato Loose - 500g/ 3-4 Pieces
Syria
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 3.05
ê 2.50
(ê 5.00 / Kg)
14% DISCOUNT
Garlic - 250g/ 5-7 Pieces
China
Approx 250g/ 5-7 Pieces
ê 4.20
ê 3.60
(ê 14.40 / Kg)
Olive Green with Oil Jordan - 250g
Jordan
Approx 250g
ê 8.00
(ê 32.00 / Kg)
Morocco Black Olive Dry - 1Kg
Morocco
Approx 1Kg
ê 39.90
(ê 39.90 / Kg)
Super Mixed Olive - 1Kg
Syria
Approx 1Kg
ê 29.90
(ê 29.90 / Kg)
Med Donut 5X
United Arab Emirates
5Pieces
ê 12.50
Almasa Mortadella Beef Plain - 1Kg
United Arab Emirates
Approx 1Kg
ê 35.95
(ê 35.95 / Kg)
Emirates Mushroom Brown - 250g
United Arab Emirates
Approx 250g
ê 10.95
(ê 43.80 / Kg)
Sharjah Croissant Cheese 5 Pieces
United Arab Emirates
5Pieces
ê 13.90
(ê 2.78 / Piece)
Olive Green Spicy - 1Kg
Morocco
Approx 1Kg
ê 34.90
(ê 34.90 / Kg)
Sharjah Med. Cookies 6 Pieces
United Arab Emirates
6Pieces
ê 11.95
Tomato Cherry Mix - 250g / 1Pack
Netherlands
Approx 250g / 1Pack
ê 16.95
(ê 67.80 / Kg)
Olive Green Lemon - 1Kg
Morocco
Approx 1Kg
ê 34.90
(ê 34.90 / Kg)
Strawberry - 250g/10-15 Pieces
South Africa
Approx 250g/10-15 Pieces
ê 21.95
(ê 87.80 / Kg)
Longan - 500g
Thailand
Approx 500g
ê 10.95
(ê 21.90 / Kg)
Tomato Cherry - 250g
Netherlands
Approx 250g
ê 16.95
(ê 67.80 / Kg)
Olive Green Herbs Morocco - 1Kg
Morocco
Approx 1Kg
ê 34.90
(ê 34.90 / Kg)