Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Fresh Food Event

13 items found
27% DISCOUNT
Mix Capsicum - 550g/3-4 Pieces
Sultanate Of Oman
Approx 550g/3-4 Pieces
ê 10.95
ê 7.95
(ê 14.46 / Kg)
19% DISCOUNT
Carrot - 500g/ 3-4 Pieces
Australia
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 5.90
ê 4.80
(ê 9.60 / Kg)
18% DISCOUNT
Potato Loose - 500g/ 3-4 Pieces
Syria
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 3.05
ê 2.50
(ê 5.00 / Kg)
14% DISCOUNT
Garlic - 250g/ 5-7 Pieces
China
Approx 250g/ 5-7 Pieces
ê 4.20
ê 3.60
(ê 14.40 / Kg)
Potato - 3kg/15-20 Pieces
Egypt
Approx 3kg/15-20 Pieces
ê 13.95
(ê 4.65 / Kg)
Tomato Cherry Mix - 250g / 1Pack
Netherlands
Approx 250g / 1Pack
ê 16.95
(ê 67.80 / Kg)
Ginger - 250g/ 1Pack
India
Approx 250g/ 1Pack
ê 5.50
(ê 22.00 / Kg)
Aravi - 500g/ 6-7 Pieces
China
Approx 500g/ 6-7 Pieces
ê 5.35
(ê 10.70 / Kg)
Potato - 500g/ 3-4 Pieces
Australia
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 11.10
(ê 22.20 / Kg)
Chilli Green - 250g/ 80-90 Pieces
India
Approx 250g/ 80-90 Pieces
ê 5.65
(ê 22.60 / Kg)
Emirates Mushroom Brown - 250g
United Arab Emirates
Approx 250g
ê 10.95
(ê 43.80 / Kg)
Tomato Cherry - 250g
Netherlands
Approx 250g
ê 16.95
(ê 67.80 / Kg)
Chilli Green - 250g/ 20-30 Pieces
Sultanate Of Oman
Approx 250g/ 20-30 Pieces
ê 5.05
(ê 20.20 / Kg)
27% DISCOUNT
Mix Capsicum - 550g/3-4 Pieces
Sultanate Of Oman
Approx 550g/3-4 Pieces
ê 10.95
ê 7.95
(ê 14.46 / Kg)
19% DISCOUNT
Carrot - 500g/ 3-4 Pieces
Australia
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 5.90
ê 4.80
(ê 9.60 / Kg)
18% DISCOUNT
Potato Loose - 500g/ 3-4 Pieces
Syria
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 3.05
ê 2.50
(ê 5.00 / Kg)
14% DISCOUNT
Garlic - 250g/ 5-7 Pieces
China
Approx 250g/ 5-7 Pieces
ê 4.20
ê 3.60
(ê 14.40 / Kg)
Potato - 3kg/15-20 Pieces
Egypt
Approx 3kg/15-20 Pieces
ê 13.95
(ê 4.65 / Kg)
Tomato Cherry Mix - 250g / 1Pack
Netherlands
Approx 250g / 1Pack
ê 16.95
(ê 67.80 / Kg)
Ginger - 250g/ 1Pack
India
Approx 250g/ 1Pack
ê 5.50
(ê 22.00 / Kg)
Aravi - 500g/ 6-7 Pieces
China
Approx 500g/ 6-7 Pieces
ê 5.35
(ê 10.70 / Kg)
Potato - 500g/ 3-4 Pieces
Australia
Approx 500g/ 3-4 Pieces
ê 11.10
(ê 22.20 / Kg)
Chilli Green - 250g/ 80-90 Pieces
India
Approx 250g/ 80-90 Pieces
ê 5.65
(ê 22.60 / Kg)
Emirates Mushroom Brown - 250g
United Arab Emirates
Approx 250g
ê 10.95
(ê 43.80 / Kg)
Tomato Cherry - 250g
Netherlands
Approx 250g
ê 16.95
(ê 67.80 / Kg)
Chilli Green - 250g/ 20-30 Pieces
Sultanate Of Oman
Approx 250g/ 20-30 Pieces
ê 5.05
(ê 20.20 / Kg)