Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Loacker

42 items found
Loacker Gardena Bag Hazelnut 125g

125g
ê 36.90
(ê 295.20 / Kg)
Loacker Cremkakao 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)
Loacker Tortina Chocolate Biscuits Sandwich 21g ...

21g
ê 118.95
(ê 5664.29 / Kg)
Loacker Napolitaner 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)
Loacker Minis Napolitaner 150g

150g
ê 23.75
(ê 158.34 / Kg)
Loacker Minis Cream Cacao 150g

150g
ê 23.75
(ê 158.34 / Kg)
Loacker Classic Vanilla Wafers 175g

175g
ê 16.75
(ê 95.72 / Kg)
Loacker Tortina White 125g

125g
ê 28.50
(ê 228.00 / Kg)
Loacker Tortina White Chocolate Cookies 21g

21g
ê 5.20
(ê 247.62 / Kg)
Loacker Napolitaner Multipack 5X45g

45g
ê 23.00
(ê 511.12 / Kg)
Loacker Gardena Multipack 5X38G

38g
ê 26.25
(ê 690.79 / Kg)
Loacker Tortina Multipack 6X21G

21g
ê 28.50
(ê 1357.15 / Kg)
Loacker Tortina Triple Dark Chocolate 21g

21g
ê 5.25
(ê 250.00 / Kg)
Loacker Quadratini Napolitaner 175g

175g
ê 16.75
(ê 95.72 / Kg)
Loacker CLS MINIS 2X200g SPL OFFER

400g
ê 42.50
(ê 106.25 / Kg)
Loacker Napolitaner Wafer 45g (8+2 Free)

45g(8+2FREEEE)
ê 36.00
(ê 80.00 / Kg)
Loacker Gardena Coconut Wafer 38g

38g
ê 130.50
(ê 3434.22 / Kg)
Loacker Quadratini Mini Cacao 125g

125g
ê 13.25
(ê 106.00 / Kg)
Loacker Gardena Haznt 200g

200g
ê 24.50
(ê 122.50 / Kg)
Loacker Gardena Bag Hazelnut 125g

125g
ê 36.90
(ê 295.20 / Kg)
Loacker Cremkakao 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)
Loacker Tortina Chocolate Biscuits Sandwich 21g ...

21g
ê 118.95
(ê 5664.29 / Kg)
Loacker Napolitaner 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)
Loacker Minis Napolitaner 150g

150g
ê 23.75
(ê 158.34 / Kg)
Loacker Minis Cream Cacao 150g

150g
ê 23.75
(ê 158.34 / Kg)
Loacker Classic Vanilla Wafers 175g

175g
ê 16.75
(ê 95.72 / Kg)
Loacker Tortina White 125g

125g
ê 28.50
(ê 228.00 / Kg)
Loacker Tortina White Chocolate Cookies 21g

21g
ê 5.20
(ê 247.62 / Kg)
Loacker Napolitaner Multipack 5X45g

45g
ê 23.00
(ê 511.12 / Kg)
Loacker Gardena Multipack 5X38G

38g
ê 26.25
(ê 690.79 / Kg)
Loacker Tortina Multipack 6X21G

21g
ê 28.50
(ê 1357.15 / Kg)
Loacker Tortina Triple Dark Chocolate 21g

21g
ê 5.25
(ê 250.00 / Kg)
Loacker Quadratini Napolitaner 175g

175g
ê 16.75
(ê 95.72 / Kg)
Loacker CLS MINIS 2X200g SPL OFFER

400g
ê 42.50
(ê 106.25 / Kg)
Loacker Napolitaner Wafer 45g (8+2 Free)

45g(8+2FREEEE)
ê 36.00
(ê 80.00 / Kg)
Loacker Gardena Coconut Wafer 38g

38g
ê 130.50
(ê 3434.22 / Kg)
Loacker Quadratini Mini Cacao 125g

125g
ê 13.25
(ê 106.00 / Kg)
Loacker Gardena Haznt 200g

200g
ê 24.50
(ê 122.50 / Kg)