Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Loacker

42 items found
Loacker Gardena Chocolate Wafer 38 g

38g
ê 130.50
(ê 3434.22 / Kg)
Loacker Gardena Bag Chocolatelate 125g

125g
ê 36.90
(ê 295.20 / Kg)
Loacker Patissery Noisette 100 g

100g
ê 22.50
(ê 225.00 / Kg)
Loacker Patissery Coconut 100g

100g
ê 22.75
(ê 227.50 / Kg)
Loacker Gardena Chocolate Coated Wafer 200g

200g
ê 24.50
(ê 122.50 / Kg)
Loacker Creamkakao Multipack 5X45g

45g
ê 23.00
(ê 511.12 / Kg)
Loacker Crispy Wafer Filled with Milk Cream 175g

175g
ê 16.75
(ê 95.72 / Kg)
Loacker Quadratini Mini Vanille 125g

125g
ê 13.25
(ê 106.00 / Kg)
Loacker Loakini Bag 100g

100g
ê 26.90
(ê 269.00 / Kg)
Loacker Napolitaner Wafer 45g (8+2 Free)

45g(8+2FREEEE)
ê 36.00
(ê 80.00 / Kg)
Loacker Gardena Coconut Wafer 38g

38g
ê 130.50
(ê 3434.22 / Kg)
Loacker Quadratini Mini Cacao 125g

125g
ê 13.25
(ê 106.00 / Kg)
Loacker Gardena Haznt 200g

200g
ê 24.50
(ê 122.50 / Kg)
Loacker Quadratini Kakao 250g

250g
ê 22.50
(ê 90.00 / Kg)
Loacker Classic Cremkakao Wafer 175g

175g
ê 16.75
(ê 95.72 / Kg)
Loacker Minis Vnilla 150g

150g
ê 23.75
(ê 158.34 / Kg)
Loacker Gardena Bag Hazelnut 125g

125g
ê 36.90
(ê 295.20 / Kg)
Loacker Cremkakao 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)
Loacker Tortina Chocolate Biscuits Sandwich 21g ...

21g
ê 118.95
(ê 5664.29 / Kg)
Loacker Napolitaner 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)
Loacker Gardena Chocolate Wafer 38 g

38g
ê 130.50
(ê 3434.22 / Kg)
Loacker Gardena Bag Chocolatelate 125g

125g
ê 36.90
(ê 295.20 / Kg)
Loacker Patissery Noisette 100 g

100g
ê 22.50
(ê 225.00 / Kg)
Loacker Patissery Coconut 100g

100g
ê 22.75
(ê 227.50 / Kg)
Loacker Gardena Chocolate Coated Wafer 200g

200g
ê 24.50
(ê 122.50 / Kg)
Loacker Creamkakao Multipack 5X45g

45g
ê 23.00
(ê 511.12 / Kg)
Loacker Crispy Wafer Filled with Milk Cream 175g

175g
ê 16.75
(ê 95.72 / Kg)
Loacker Quadratini Mini Vanille 125g

125g
ê 13.25
(ê 106.00 / Kg)
Loacker Loakini Bag 100g

100g
ê 26.90
(ê 269.00 / Kg)
Loacker Napolitaner Wafer 45g (8+2 Free)

45g(8+2FREEEE)
ê 36.00
(ê 80.00 / Kg)
Loacker Gardena Coconut Wafer 38g

38g
ê 130.50
(ê 3434.22 / Kg)
Loacker Quadratini Mini Cacao 125g

125g
ê 13.25
(ê 106.00 / Kg)
Loacker Gardena Haznt 200g

200g
ê 24.50
(ê 122.50 / Kg)
Loacker Quadratini Kakao 250g

250g
ê 22.50
(ê 90.00 / Kg)
Loacker Classic Cremkakao Wafer 175g

175g
ê 16.75
(ê 95.72 / Kg)
Loacker Minis Vnilla 150g

150g
ê 23.75
(ê 158.34 / Kg)
Loacker Gardena Bag Hazelnut 125g

125g
ê 36.90
(ê 295.20 / Kg)
Loacker Cremkakao 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)
Loacker Tortina Chocolate Biscuits Sandwich 21g ...

21g
ê 118.95
(ê 5664.29 / Kg)
Loacker Napolitaner 45gx25Pieces

45gx25Pieces
ê 115.00
(ê 102.23 / Kg)