Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Wonderful World

10 items found
39% DISCOUNT
Qualiko Crispy Chicken Wings 450gr

450g
ê 14.75
ê 8.95
(ê 19.89 / Kg)
36% DISCOUNT
Americana Cken Fillet 2X420g

2x420g
ê 39.20
ê 24.95
(ê 29.71 / Kg)
35% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chicken Strips 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 25.95
(ê 37.08 / Kg)
35% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chkn Strips N/S 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 25.95
(ê 37.08 / Kg)
32% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chkn Fillet N/S 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 26.95
(ê 38.50 / Kg)
32% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chicken Fillet 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 26.95
(ê 38.50 / Kg)
31% DISCOUNT
Sadia Broasted Chckn Fillet 750g Offer

750g
ê 36.00
ê 24.95
(ê 33.27 / Kg)
31% DISCOUNT
Sadia Broasted Chckn Strips 750g Offer

750g
ê 36.00
ê 24.95
(ê 33.27 / Kg)
23% DISCOUNT
FFF Zing-O-Chicken Strips 2X500g

2x500g
ê 64.50
ê 49.95
(ê 49.95 / Kg)
22% DISCOUNT
Cucina Chicken Shawarma 500g

500g
ê 24.25
ê 18.95
(ê 37.90 / Kg)
39% DISCOUNT
Qualiko Crispy Chicken Wings 450gr

450g
ê 14.75
ê 8.95
(ê 19.89 / Kg)
36% DISCOUNT
Americana Cken Fillet 2X420g

2x420g
ê 39.20
ê 24.95
(ê 29.71 / Kg)
35% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chicken Strips 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 25.95
(ê 37.08 / Kg)
35% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chkn Strips N/S 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 25.95
(ê 37.08 / Kg)
32% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chkn Fillet N/S 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 26.95
(ê 38.50 / Kg)
32% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chicken Fillet 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 26.95
(ê 38.50 / Kg)
31% DISCOUNT
Sadia Broasted Chckn Fillet 750g Offer

750g
ê 36.00
ê 24.95
(ê 33.27 / Kg)
31% DISCOUNT
Sadia Broasted Chckn Strips 750g Offer

750g
ê 36.00
ê 24.95
(ê 33.27 / Kg)
23% DISCOUNT
FFF Zing-O-Chicken Strips 2X500g

2x500g
ê 64.50
ê 49.95
(ê 49.95 / Kg)
22% DISCOUNT
Cucina Chicken Shawarma 500g

500g
ê 24.25
ê 18.95
(ê 37.90 / Kg)