Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Wonderful World

7 items found
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips Spicy 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
39% DISCOUNT
Qualiko Gourmet Chicken Nuggets 450g

450g
ê 14.75
ê 8.95
(ê 19.89 / Kg)
33% DISCOUNT
Sadia Chicken Nuggets Tempura, 750g

750g
ê 32.95
ê 21.95
(ê 29.27 / Kg)
23% DISCOUNT
Cucina Tempura Chicken Fries 550g

550g
ê 24.75
ê 18.95
(ê 34.46 / Kg)
18% DISCOUNT
Cucina Quattro Spicy Crspy Chickn 720g

720g
ê 35.25
ê 28.95
(ê 40.21 / Kg)
Seara Chicken Nuggets 2×750g Offer

2x750g
ê 38.95
(ê 25.97 / Kg)
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips Spicy 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
39% DISCOUNT
Qualiko Gourmet Chicken Nuggets 450g

450g
ê 14.75
ê 8.95
(ê 19.89 / Kg)
33% DISCOUNT
Sadia Chicken Nuggets Tempura, 750g

750g
ê 32.95
ê 21.95
(ê 29.27 / Kg)
23% DISCOUNT
Cucina Tempura Chicken Fries 550g

550g
ê 24.75
ê 18.95
(ê 34.46 / Kg)
18% DISCOUNT
Cucina Quattro Spicy Crspy Chickn 720g

720g
ê 35.25
ê 28.95
(ê 40.21 / Kg)
Seara Chicken Nuggets 2×750g Offer

2x750g
ê 38.95
(ê 25.97 / Kg)