Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Wonderful World

32 items found
53% DISCOUNT
Farm Fresh Chicken Popcorn 1.5kg


ê 49.50
ê 23.50

47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips Spicy 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
42% DISCOUNT
Al Areesh Chickn Sheesh Kabab 2X280g

2x280g
ê 20.50
ê 11.95
(ê 21.34 / Kg)
39% DISCOUNT
Qualiko Crispy Chicken Wings 450gr

450g
ê 14.75
ê 8.95
(ê 19.89 / Kg)
39% DISCOUNT
Qualiko Gourmet Chicken Nuggets 450g

450g
ê 14.75
ê 8.95
(ê 19.89 / Kg)
39% DISCOUNT
Seara BREADED CHICK BURGER JUMBO 1K SP

1Kg
ê 26.25
ê 15.95
(ê 15.95 / Kg)
39% DISCOUNT
Seara Un-breaded Chicken Burger Jumbo 1000g

1000g
ê 26.25
ê 15.95
(ê 15.95 / Kg)
36% DISCOUNT
Americana Cken Fillet 2X420g

2x420g
ê 39.20
ê 24.95
(ê 29.71 / Kg)
35% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chicken Strips 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 25.95
(ê 37.08 / Kg)
35% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chkn Strips N/S 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 25.95
(ê 37.08 / Kg)
33% DISCOUNT
Sadia Chicken Nuggets Tempura, 750g

750g
ê 32.95
ê 21.95
(ê 29.27 / Kg)
32% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chicken Fillet 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 26.95
(ê 38.50 / Kg)
32% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chkn Fillet N/S 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 26.95
(ê 38.50 / Kg)
31% DISCOUNT
Qualiko Chicken Drumstick 900g

900g
ê 18.75
ê 12.95
(ê 14.39 / Kg)
31% DISCOUNT
Sadia Broasted Chckn Fillet 750g Offer

750g
ê 36.00
ê 24.95
(ê 33.27 / Kg)
31% DISCOUNT
Sadia Broasted Chckn Strips 750g Offer

750g
ê 36.00
ê 24.95
(ê 33.27 / Kg)
29% DISCOUNT
Sadia Chicken Pop Corn Tempura 750gsp

750g
ê 26.60
ê 18.95
(ê 25.27 / Kg)
26% DISCOUNT
Sadia Chicken Burger Jumbo 1Kg

1Kg
ê 24.10
ê 17.95
(ê 17.95 / Kg)
25% DISCOUNT
Prime Tender Chicken Breast Iqf1Kg

1Kg
ê 25.25
ê 18.95
(ê 18.95 / Kg)
23% DISCOUNT
Cucina Tempura Chicken Fries 550g

550g
ê 24.75
ê 18.95
(ê 34.46 / Kg)
23% DISCOUNT
FFF Zing-O-Chicken Strips 2X500g

2x500g
ê 64.50
ê 49.95
(ê 49.95 / Kg)
22% DISCOUNT
Cucina Chicken Shawarma 500g

500g
ê 24.25
ê 18.95
(ê 37.90 / Kg)
20% DISCOUNT
Sadia Chicken Tdr Breast 2Kg+1Kg

2Kg+1Kg
ê 71.00
ê 56.95
(ê 18.99 / Kg)
18% DISCOUNT
Cucina Quattro Spicy Crspy Chickn 720g

720g
ê 35.25
ê 28.95
(ê 40.21 / Kg)
53% DISCOUNT
Farm Fresh Chicken Popcorn 1.5kg


ê 49.50
ê 23.50
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips Spicy 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
42% DISCOUNT
Al Areesh Chickn Sheesh Kabab 2X280g

2x280g
ê 20.50
ê 11.95
(ê 21.34 / Kg)
39% DISCOUNT
Qualiko Crispy Chicken Wings 450gr

450g
ê 14.75
ê 8.95
(ê 19.89 / Kg)
39% DISCOUNT
Qualiko Gourmet Chicken Nuggets 450g

450g
ê 14.75
ê 8.95
(ê 19.89 / Kg)
39% DISCOUNT
Seara BREADED CHICK BURGER JUMBO 1K SP

1Kg
ê 26.25
ê 15.95
(ê 15.95 / Kg)
39% DISCOUNT
Seara Un-breaded Chicken Burger Jumbo 1000g

1000g
ê 26.25
ê 15.95
(ê 15.95 / Kg)
36% DISCOUNT
Americana Cken Fillet 2X420g

2x420g
ê 39.20
ê 24.95
(ê 29.71 / Kg)
35% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chicken Strips 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 25.95
(ê 37.08 / Kg)
35% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chkn Strips N/S 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 25.95
(ê 37.08 / Kg)
33% DISCOUNT
Sadia Chicken Nuggets Tempura, 750g

750g
ê 32.95
ê 21.95
(ê 29.27 / Kg)
32% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chicken Fillet 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 26.95
(ê 38.50 / Kg)
32% DISCOUNT
Al Areesh Zing Chkn Fillet N/S 700g Sp

700g
ê 39.90
ê 26.95
(ê 38.50 / Kg)
31% DISCOUNT
Qualiko Chicken Drumstick 900g

900g
ê 18.75
ê 12.95
(ê 14.39 / Kg)
31% DISCOUNT
Sadia Broasted Chckn Fillet 750g Offer

750g
ê 36.00
ê 24.95
(ê 33.27 / Kg)
31% DISCOUNT
Sadia Broasted Chckn Strips 750g Offer

750g
ê 36.00
ê 24.95
(ê 33.27 / Kg)
29% DISCOUNT
Sadia Chicken Pop Corn Tempura 750gsp

750g
ê 26.60
ê 18.95
(ê 25.27 / Kg)
26% DISCOUNT
Sadia Chicken Burger Jumbo 1Kg

1Kg
ê 24.10
ê 17.95
(ê 17.95 / Kg)
25% DISCOUNT
Prime Tender Chicken Breast Iqf1Kg

1Kg
ê 25.25
ê 18.95
(ê 18.95 / Kg)
23% DISCOUNT
Cucina Tempura Chicken Fries 550g

550g
ê 24.75
ê 18.95
(ê 34.46 / Kg)
23% DISCOUNT
FFF Zing-O-Chicken Strips 2X500g

2x500g
ê 64.50
ê 49.95
(ê 49.95 / Kg)
22% DISCOUNT
Cucina Chicken Shawarma 500g

500g
ê 24.25
ê 18.95
(ê 37.90 / Kg)
20% DISCOUNT
Sadia Chicken Tdr Breast 2Kg+1Kg

2Kg+1Kg
ê 71.00
ê 56.95
(ê 18.99 / Kg)
18% DISCOUNT
Cucina Quattro Spicy Crspy Chickn 720g

720g
ê 35.25
ê 28.95
(ê 40.21 / Kg)