Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Unleash Fresh Picks

26 items found
21% DISCOUNT
Saha Chicken Boneless Breast Fillet
United Arab Emirates
450g
ê 31.00
ê 24.50
(ê 54.45 / Kg)
17% DISCOUNT
Tanmiah Whole Chicken
Saudi Arabia
1100g
ê 26.25
ê 21.90
(ê 19.91 / Kg)
17% DISCOUNT
Tanmiah Whole Chicken
Saudi Arabia
1000g
ê 23.85
ê 19.90
(ê 19.90 / Kg)
17% DISCOUNT
Tanmiah Fresh Whole Chicken Bag
Saudi Arabia
900g
ê 21.45
ê 17.90
(ê 19.89 / Kg)
16% DISCOUNT
Al Ajban Whole Chicken
United Arab Emirates
1100g
ê 27.40
ê 23.00
(ê 20.91 / Kg)
16% DISCOUNT
Al Ajban Whole Chicken
United Arab Emirates
1000g
ê 24.90
ê 20.95
(ê 20.95 / Kg)
16% DISCOUNT
Al Ajban Whole Chicken
United Arab Emirates
900g
ê 22.40
ê 18.85
(ê 20.95 / Kg)
16% DISCOUNT
Al Ajban Whole Chicken
United Arab Emirates
800g
ê 19.90
ê 16.75
(ê 20.94 / Kg)
Strawberry - 250g/10-15 Pieces
United States Of America
Approx 250g/10-15 Pieces
ê 24.95
(ê 99.80 / Kg)
Al Rawdah Chicken Drumsticks
United Arab Emirates
500g
ê 20.25
(ê 40.50 / Kg)
Al Rawdah Chicken Whole Leg
United Arab Emirates
500g
ê 20.25
(ê 40.50 / Kg)
Bird Chilli Green - 150g/15-20 Pieces
Thailand
Approx 150g/15-20 Pieces
ê 5.95
(ê 39.67 / Kg)
Farrouj Al Wadi Fresh Chicken
United Arab Emirates
800g
ê 16.70
(ê 20.88 / Kg)
Lamb Shank - 1Kg
Australia
Approx 1Kg
ê 79.90
(ê 79.90 / Kg)
Al Rawdah Chicken Thigh
United Arab Emirates
500g
ê 19.90
(ê 39.80 / Kg)
Peaches - 500g/3-4 Pieces
Jordan
Approx 500g/3-4 Pieces
ê 14.50
(ê 29.00 / Kg)
Pineapple Baby - 450g/1 Pieces
South Africa
Approx 450g/1 Pieces
ê 12.95
(ê 28.78 / Kg)
Onion - 3kg/18-22 Pieces
Yemen
Approx 3kg/18-22 Pieces
ê 15.95
(ê 5.32 / Kg)
Driscolls Raspberry - 125g
Mexico
Approx 125g
ê 19.95
(ê 159.60 / Kg)
galanka - 500g
Thailand
Approx 500g
ê 24.65
(ê 49.30 / Kg)
Apple Golden - 500g/ 2-3 Pieces
Italy
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 8.20
(ê 16.40 / Kg)
Mango Green - 500g/ 1-2 Pieces
India
Approx 500g/ 1-2 Pieces
ê 10.50
(ê 21.00 / Kg)
Cabbage Flat - 2-3kg
Jordan
Approx 2-3kg
ê 14.55
(ê 6.93 / Kg)
Watermelon Long - 8-10Kg
Sultanate Of Oman
Approx 8-10Kg
ê 36.40
(ê 4.05 / Kg)
Banana Chiquita - 500g/ 2-3 Pieces
United States Of America
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 5.10
(ê 10.20 / Kg)
21% DISCOUNT
Saha Chicken Boneless Breast Fillet
United Arab Emirates
450g
ê 31.00
ê 24.50
(ê 54.45 / Kg)
17% DISCOUNT
Tanmiah Whole Chicken
Saudi Arabia
1100g
ê 26.25
ê 21.90
(ê 19.91 / Kg)
17% DISCOUNT
Tanmiah Whole Chicken
Saudi Arabia
1000g
ê 23.85
ê 19.90
(ê 19.90 / Kg)
17% DISCOUNT
Tanmiah Fresh Whole Chicken Bag
Saudi Arabia
900g
ê 21.45
ê 17.90
(ê 19.89 / Kg)
16% DISCOUNT
Al Ajban Whole Chicken
United Arab Emirates
1100g
ê 27.40
ê 23.00
(ê 20.91 / Kg)
16% DISCOUNT
Al Ajban Whole Chicken
United Arab Emirates
1000g
ê 24.90
ê 20.95
(ê 20.95 / Kg)
16% DISCOUNT
Al Ajban Whole Chicken
United Arab Emirates
900g
ê 22.40
ê 18.85
(ê 20.95 / Kg)
16% DISCOUNT
Al Ajban Whole Chicken
United Arab Emirates
800g
ê 19.90
ê 16.75
(ê 20.94 / Kg)
Strawberry - 250g/10-15 Pieces
United States Of America
Approx 250g/10-15 Pieces
ê 24.95
(ê 99.80 / Kg)
Al Rawdah Chicken Drumsticks
United Arab Emirates
500g
ê 20.25
(ê 40.50 / Kg)
Al Rawdah Chicken Whole Leg
United Arab Emirates
500g
ê 20.25
(ê 40.50 / Kg)
Bird Chilli Green - 150g/15-20 Pieces
Thailand
Approx 150g/15-20 Pieces
ê 5.95
(ê 39.67 / Kg)
Farrouj Al Wadi Fresh Chicken
United Arab Emirates
800g
ê 16.70
(ê 20.88 / Kg)
Lamb Shank - 1Kg
Australia
Approx 1Kg
ê 79.90
(ê 79.90 / Kg)
Al Rawdah Chicken Thigh
United Arab Emirates
500g
ê 19.90
(ê 39.80 / Kg)
Peaches - 500g/3-4 Pieces
Jordan
Approx 500g/3-4 Pieces
ê 14.50
(ê 29.00 / Kg)
Pineapple Baby - 450g/1 Pieces
South Africa
Approx 450g/1 Pieces
ê 12.95
(ê 28.78 / Kg)
Onion - 3kg/18-22 Pieces
Yemen
Approx 3kg/18-22 Pieces
ê 15.95
(ê 5.32 / Kg)
Driscolls Raspberry - 125g
Mexico
Approx 125g
ê 19.95
(ê 159.60 / Kg)
galanka - 500g
Thailand
Approx 500g
ê 24.65
(ê 49.30 / Kg)
Apple Golden - 500g/ 2-3 Pieces
Italy
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 8.20
(ê 16.40 / Kg)
Mango Green - 500g/ 1-2 Pieces
India
Approx 500g/ 1-2 Pieces
ê 10.50
(ê 21.00 / Kg)
Cabbage Flat - 2-3kg
Jordan
Approx 2-3kg
ê 14.55
(ê 6.93 / Kg)
Watermelon Long - 8-10Kg
Sultanate Of Oman
Approx 8-10Kg
ê 36.40
(ê 4.05 / Kg)
Banana Chiquita - 500g/ 2-3 Pieces
United States Of America
Approx 500g/ 2-3 Pieces
ê 5.10
(ê 10.20 / Kg)