Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Grab More, Pay Less

5 items found
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips Spicy 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
Cucina Tender Chicken Breast Iqf 2kg

2Kg
ê 39.25
(ê 19.63 / Kg)
Al Areesh Green Peas 3X400g

1200g
ê 15.50
(ê 12.92 / Kg)
Sadia Fz Ckn Brst Mini Cubes Iqf 2X750g

2x750g
ê 31.95
(ê 21.30 / Kg)
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
47% DISCOUNT
Seara Chicken Strips Spicy 1.5Kg

1.5Kg
ê 75.00
ê 39.95
(ê 26.64 / Kg)
Cucina Tender Chicken Breast Iqf 2kg

2Kg
ê 39.25
(ê 19.63 / Kg)
Al Areesh Green Peas 3X400g

1200g
ê 15.50
(ê 12.92 / Kg)
Sadia Fz Ckn Brst Mini Cubes Iqf 2X750g

2x750g
ê 31.95
(ê 21.30 / Kg)