Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Frozen Treats

5 items found
9% DISCOUNT
Al Areesh Minced Molokhia 4X400gr

1600g
ê 15.70
ê 14.25
(ê 8.91 / Kg)
Sadia Chicken Thighs 900g × 2 Pieces

900g
ê 28.95
(ê 32.17 / Kg)
Mc Cain Cake Marble 510g

510g
ê 22.95
(ê 45.00 / Kg)
Qualiko Whole Chicken 1000g

1000g
ê 15.00
(ê 15.00 / Kg)
Qualiko Chicken Drumstick 900g

900g
ê 18.75
(ê 20.84 / Kg)
9% DISCOUNT
Al Areesh Minced Molokhia 4X400gr

1600g
ê 15.70
ê 14.25
(ê 8.91 / Kg)
Sadia Chicken Thighs 900g × 2 Pieces

900g
ê 28.95
(ê 32.17 / Kg)
Mc Cain Cake Marble 510g

510g
ê 22.95
(ê 45.00 / Kg)
Qualiko Whole Chicken 1000g

1000g
ê 15.00
(ê 15.00 / Kg)
Qualiko Chicken Drumstick 900g

900g
ê 18.75
(ê 20.84 / Kg)