Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

End of month Killer deals

2 items found
40% DISCOUNT
Al Islami Tender Chicken Breasts 2kg

2Kg
ê 49.90
ê 29.95
(ê 14.98 / Kg)
22% DISCOUNT
Cozina Sweet Corn 4×180g

4×180g
ê 12.75
ê 9.95
(ê 13.82 / Kg)
40% DISCOUNT
Al Islami Tender Chicken Breasts 2kg

2Kg
ê 49.90
ê 29.95
(ê 14.98 / Kg)
22% DISCOUNT
Cozina Sweet Corn 4×180g

4×180g
ê 12.75
ê 9.95
(ê 13.82 / Kg)