Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

End of month Killer deals

6 items found
46% DISCOUNT
Olive Green-Italy Style - 1Kg
Jordan
Approx 1Kg
ê 34.90
ê 18.90
(ê 18.90 / Kg)
40% DISCOUNT
Fresh Coop Cheese Tallage
United Arab Emirates
Approx1Kg
ê 24.90
ê 14.90
(ê 14.90 / Kg)
38% DISCOUNT
Al Wadi Plain Beef Mortadella per Kilogram
Jordan
1Kg
ê 31.90
ê 19.90
(ê 19.90 / Kg)
38% DISCOUNT
Al Wadi Plain Chicken Mortadella per Kilogram
Jordan
1Kg
ê 31.90
ê 19.90
(ê 19.90 / Kg)
28% DISCOUNT
Mortadella Salad - 250g
United Arab Emirates
Approx 250g
ê 6.55
ê 4.73
(ê 18.92 / Kg)
Alwadi Roast Turkey - 250g
United Arab Emirates
Approx 250g
ê 19.98
(ê 79.92 / Kg)
46% DISCOUNT
Olive Green-Italy Style - 1Kg
Jordan
Approx 1Kg
ê 34.90
ê 18.90
(ê 18.90 / Kg)
40% DISCOUNT
Fresh Coop Cheese Tallage
United Arab Emirates
Approx1Kg
ê 24.90
ê 14.90
(ê 14.90 / Kg)
38% DISCOUNT
Al Wadi Plain Beef Mortadella per Kilogram
Jordan
1Kg
ê 31.90
ê 19.90
(ê 19.90 / Kg)
38% DISCOUNT
Al Wadi Plain Chicken Mortadella per Kilogram
Jordan
1Kg
ê 31.90
ê 19.90
(ê 19.90 / Kg)
28% DISCOUNT
Mortadella Salad - 250g
United Arab Emirates
Approx 250g
ê 6.55
ê 4.73
(ê 18.92 / Kg)
Alwadi Roast Turkey - 250g
United Arab Emirates
Approx 250g
ê 19.98
(ê 79.92 / Kg)