Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

End of month Killer deals

28 items found
70% DISCOUNT
Safa Hot Ketchup 3X340g

3X340g
ê 9.95
ê 2.95
(ê 2.90 / Kg)
51% DISCOUNT
Pringles Nacho Cheese New 165g


ê 12.10
ê 5.95

43% DISCOUNT
Pringles Chips Bbq 165g

165g
ê 10.50
ê 5.95
(ê 36.07 / Kg)
34% DISCOUNT
Pringles Ringles Hot Paprika 165g

165g
ê 9.00
ê 5.95
(ê 36.07 / Kg)
31% DISCOUNT
California Garden Plain Foul Medames 450g

450g
ê 3.60
ê 2.50
(ê 5.56 / Kg)
29% DISCOUNT
Lay'S Assorted Potato Chips 3 x 110g Offer

3x110g
ê 13.00
ê 9.25
(ê 28.04 / Kg)
29% DISCOUNT
Nutella 750g

750g
ê 34.90
ê 24.95

27% DISCOUNT
Lay'S Lays Chips Polybag Assort 21X11G Offer

21g
ê 8.95
ê 6.50
(ê 309.53 / Kg)
27% DISCOUNT
Doritos Assorted 12X21g Promo

252g
ê 13.00
ê 9.50
(ê 37.70 / Kg)
27% DISCOUNT
Cheetos Crunchy Duplex Hot 12 x 25g


ê 13.00
ê 9.50

27% DISCOUNT
27% DISCOUNT
Delmonte Chickpeas 4 × 400g

4x400g
ê 14.95
ê 10.95
(ê 6.85 / Kg)
26% DISCOUNT
Family Harvest Sunflower Oil 750ml X 2PCS

2x750ml
ê 18.95
ê 13.95

26% DISCOUNT
Kazana Extra Long Grain Basmati Rice 5 kg

5 kg
ê 26.95
ê 19.95

24% DISCOUNT
Frutessa Strawberry Jam 450g(1+1 Free)

900g
ê 8.90
ê 6.75
(ê 7.50 / Kg)
24% DISCOUNT
Rio Mare Salatuna Mexico 160g × 2 Pack


ê 30.00
ê 22.95

23% DISCOUNT
California Garden Chickpeas 400g

400g
ê 3.25
ê 2.50
(ê 6.25 / Kg)
23% DISCOUNT
Kinder Joy Choco Egg For Girl 20g (Pack of 3)

20g
ê 12.00
ê 9.25
(ê 462.50 / Kg)
23% DISCOUNT
Kinder Joy Unisex 3X20g


ê 12.00
ê 9.25

23% DISCOUNT
Cozina Tomato Paste 2×500g

2×500g
ê 15.50
ê 11.95
(ê 11.95 / Kg)
23% DISCOUNT
Frutessa Mixed Fruit 450g (1+1 Free)

900g
ê 8.75
ê 6.75
(ê 7.50 / Kg)
18% DISCOUNT
Sunny Cooking Oil 2X1.5L


ê 34.25
ê 27.95

18% DISCOUNT
Nutella Hazelnut Spread With Cocoa 1Kg

1000g
ê 41.50
ê 33.95
(ê 33.95 / Kg)
16% DISCOUNT
Nutella Hazelnut Spread With Cocoa 400g

400g
ê 20.75
ê 17.50
(ê 43.75 / Kg)
15% DISCOUNT
Sunflow Sunflower Oil 2x1.5L Offer

3L
ê 34.25
ê 28.95
(ê 9.65 / L)
70% DISCOUNT
Safa Hot Ketchup 3X340g

3X340g
ê 9.95
ê 2.95
(ê 2.90 / Kg)
51% DISCOUNT
Pringles Nacho Cheese New 165g


ê 12.10
ê 5.95
43% DISCOUNT
Pringles Chips Bbq 165g

165g
ê 10.50
ê 5.95
(ê 36.07 / Kg)
34% DISCOUNT
Pringles Ringles Hot Paprika 165g

165g
ê 9.00
ê 5.95
(ê 36.07 / Kg)
31% DISCOUNT
California Garden Plain Foul Medames 450g

450g
ê 3.60
ê 2.50
(ê 5.56 / Kg)
29% DISCOUNT
Lay'S Assorted Potato Chips 3 x 110g Offer

3x110g
ê 13.00
ê 9.25
(ê 28.04 / Kg)
29% DISCOUNT
Nutella 750g

750g
ê 34.90
ê 24.95
27% DISCOUNT
Lay'S Lays Chips Polybag Assort 21X11G Offer

21g
ê 8.95
ê 6.50
(ê 309.53 / Kg)
27% DISCOUNT
Doritos Assorted 12X21g Promo

252g
ê 13.00
ê 9.50
(ê 37.70 / Kg)
27% DISCOUNT
Cheetos Crunchy Duplex Hot 12 x 25g


ê 13.00
ê 9.50
27% DISCOUNT
27% DISCOUNT
Delmonte Chickpeas 4 × 400g

4x400g
ê 14.95
ê 10.95
(ê 6.85 / Kg)
26% DISCOUNT
Family Harvest Sunflower Oil 750ml X 2PCS

2x750ml
ê 18.95
ê 13.95
26% DISCOUNT
Kazana Extra Long Grain Basmati Rice 5 kg

5 kg
ê 26.95
ê 19.95
24% DISCOUNT
Frutessa Strawberry Jam 450g(1+1 Free)

900g
ê 8.90
ê 6.75
(ê 7.50 / Kg)
24% DISCOUNT
Rio Mare Salatuna Mexico 160g × 2 Pack


ê 30.00
ê 22.95
23% DISCOUNT
California Garden Chickpeas 400g

400g
ê 3.25
ê 2.50
(ê 6.25 / Kg)
23% DISCOUNT
Kinder Joy Choco Egg For Girl 20g (Pack of 3)

20g
ê 12.00
ê 9.25
(ê 462.50 / Kg)
23% DISCOUNT
Kinder Joy Unisex 3X20g


ê 12.00
ê 9.25
23% DISCOUNT
Cozina Tomato Paste 2×500g

2×500g
ê 15.50
ê 11.95
(ê 11.95 / Kg)
23% DISCOUNT
Frutessa Mixed Fruit 450g (1+1 Free)

900g
ê 8.75
ê 6.75
(ê 7.50 / Kg)
18% DISCOUNT
Sunny Cooking Oil 2X1.5L


ê 34.25
ê 27.95
18% DISCOUNT
Nutella Hazelnut Spread With Cocoa 1Kg

1000g
ê 41.50
ê 33.95
(ê 33.95 / Kg)
16% DISCOUNT
Nutella Hazelnut Spread With Cocoa 400g

400g
ê 20.75
ê 17.50
(ê 43.75 / Kg)
15% DISCOUNT
Sunflow Sunflower Oil 2x1.5L Offer

3L
ê 34.25
ê 28.95
(ê 9.65 / L)