Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Chilled-to-Grill Goodies

3 items found
31% DISCOUNT
Qualiko Chicken Drumstick 900g

900g
ê 18.75
ê 12.95
(ê 14.39 / Kg)
Seara Frozen Whole Chicken Griller 1.4Kg

1.4Kg
ê 22.75
(ê 16.25 / Kg)
Al Kabeer Chicken Burger 1200g

1200gx3pack
ê 37.90
(ê 31.59 / Kg)
31% DISCOUNT
Qualiko Chicken Drumstick 900g

900g
ê 18.75
ê 12.95
(ê 14.39 / Kg)
Seara Frozen Whole Chicken Griller 1.4Kg

1.4Kg
ê 22.75
(ê 16.25 / Kg)
Al Kabeer Chicken Burger 1200g

1200gx3pack
ê 37.90
(ê 31.59 / Kg)