Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Chilled-to-Grill Goodies

7 items found
31% DISCOUNT
Qualiko Chicken Drumstick 900g

900g
ê 18.75
ê 12.95
(ê 14.39 / Kg)
Al Islami Jumbo Beef Burger 1Kg

1Kg
ê 35.95
(ê 35.95 / Kg)
Al Kabeer Kabab Mutton Seekh 320g

320g
ê 17.25
(ê 53.91 / Kg)
Al Kabeer Beef Seekh Kabab 320g

320g
ê 15.75
(ê 49.22 / Kg)
Seara Frozen Whole Chicken Griller 1.4Kg

1.4Kg
ê 22.75
(ê 16.25 / Kg)
Mc Cain Onion Ring 400g

400g
ê 18.75
(ê 46.88 / Kg)
Al Kabeer Chicken Burger 1200g

1200gx3pack
ê 37.90
(ê 31.59 / Kg)
31% DISCOUNT
Qualiko Chicken Drumstick 900g

900g
ê 18.75
ê 12.95
(ê 14.39 / Kg)
Al Islami Jumbo Beef Burger 1Kg

1Kg
ê 35.95
(ê 35.95 / Kg)
Al Kabeer Kabab Mutton Seekh 320g

320g
ê 17.25
(ê 53.91 / Kg)
Al Kabeer Beef Seekh Kabab 320g

320g
ê 15.75
(ê 49.22 / Kg)
Seara Frozen Whole Chicken Griller 1.4Kg

1.4Kg
ê 22.75
(ê 16.25 / Kg)
Mc Cain Onion Ring 400g

400g
ê 18.75
(ê 46.88 / Kg)
Al Kabeer Chicken Burger 1200g

1200gx3pack
ê 37.90
(ê 31.59 / Kg)