Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Tostitos

3 items found
20% DISCOUNT
Tostitos Cantina Traditional 283.5g

283g
ê 34.25
ê 27.40
(ê 96.82 / Kg)
20% DISCOUNT
Tostitos Crispy Rounds Original 283.5g

283g
ê 34.25
ê 27.40
(ê 96.82 / Kg)
20% DISCOUNT
Tostitos Baked Tortilla Chips 198.4g

198.4g
ê 35.50
ê 28.40
(ê 143.15 / Kg)
20% DISCOUNT
Tostitos Cantina Traditional 283.5g

283g
ê 34.25
ê 27.40
(ê 96.82 / Kg)
20% DISCOUNT
Tostitos Crispy Rounds Original 283.5g

283g
ê 34.25
ê 27.40
(ê 96.82 / Kg)
20% DISCOUNT
Tostitos Baked Tortilla Chips 198.4g

198.4g
ê 35.50
ê 28.40
(ê 143.15 / Kg)