Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Al Rawdah

9 items found
Al Rawdah Fresh Chicken Mortadella Chilli
United Arab Emirates
200g
ê 6.00
(ê 30.00 / Kg)
Al Rawdah Olive Chicken Mortadella
United Arab Emirates
200g
ê 6.00
(ê 30.00 / Kg)
Al Rawdah Chicken Mortadella
United Arab Emirates
200g
ê 6.00
(ê 30.00 / Kg)
Al Rawdah Eggs Large-30Pieces
United Arab Emirates
30Pieces
ê 26.00
(ê 0.87 / Piece)
Al Rawdah Chicken
United Arab Emirates
800g
ê 19.10
(ê 23.88 / Kg)
Al Rawdah Chicken
United Arab Emirates
700g
ê 16.70
(ê 23.86 / Kg)
Al Rawdah Chicken Drumsticks
United Arab Emirates
500g
ê 20.25
(ê 40.50 / Kg)
Al Rawdah Chicken Whole Leg
United Arab Emirates
500g
ê 20.25
(ê 40.50 / Kg)
Al Rawdah Rawda Chicken
United Arab Emirates
900g
ê 21.45
(ê 23.84 / Kg)
Al Rawdah Fresh Chicken Mortadella Chilli
United Arab Emirates
200g
ê 6.00
(ê 30.00 / Kg)
Al Rawdah Olive Chicken Mortadella
United Arab Emirates
200g
ê 6.00
(ê 30.00 / Kg)
Al Rawdah Chicken Mortadella
United Arab Emirates
200g
ê 6.00
(ê 30.00 / Kg)
Al Rawdah Eggs Large-30Pieces
United Arab Emirates
30Pieces
ê 26.00
(ê 0.87 / Piece)
Al Rawdah Chicken
United Arab Emirates
800g
ê 19.10
(ê 23.88 / Kg)
Al Rawdah Chicken
United Arab Emirates
700g
ê 16.70
(ê 23.86 / Kg)
Al Rawdah Chicken Drumsticks
United Arab Emirates
500g
ê 20.25
(ê 40.50 / Kg)
Al Rawdah Chicken Whole Leg
United Arab Emirates
500g
ê 20.25
(ê 40.50 / Kg)
Al Rawdah Rawda Chicken
United Arab Emirates
900g
ê 21.45
(ê 23.84 / Kg)