Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Home & Kitchen
Toys & Games

Tasil

6 items found
14% DISCOUNT
Tasil Chicken
United Arab Emirates
1100g
ê 24.10
ê 20.80
(ê 18.91 / Kg)
14% DISCOUNT
Tasil Al Dhaid Chicken
United Arab Emirates
1150g
ê 25.20
ê 21.75
(ê 18.92 / Kg)
14% DISCOUNT
Tasil Chicken Al Dhaid
United Arab Emirates
1200g
ê 26.30
ê 22.70
(ê 18.92 / Kg)
13% DISCOUNT
Tasil Al Dhaid Chicken
United Arab Emirates
850g
ê 18.60
ê 16.10
(ê 18.95 / Kg)
Al Dhaid Chicken Wings
United Arab Emirates
500g
ê 9.40
(ê 18.80 / Kg)
Farrouj Aldhaid Chicken Legs
United Arab Emirates
500g
ê 13.90
(ê 27.80 / Kg)
14% DISCOUNT
Tasil Chicken
United Arab Emirates
1100g
ê 24.10
ê 20.80
(ê 18.91 / Kg)
14% DISCOUNT
Tasil Al Dhaid Chicken
United Arab Emirates
1150g
ê 25.20
ê 21.75
(ê 18.92 / Kg)
14% DISCOUNT
Tasil Chicken Al Dhaid
United Arab Emirates
1200g
ê 26.30
ê 22.70
(ê 18.92 / Kg)
13% DISCOUNT
Tasil Al Dhaid Chicken
United Arab Emirates
850g
ê 18.60
ê 16.10
(ê 18.95 / Kg)
Al Dhaid Chicken Wings
United Arab Emirates
500g
ê 9.40
(ê 18.80 / Kg)
Farrouj Aldhaid Chicken Legs
United Arab Emirates
500g
ê 13.90
(ê 27.80 / Kg)